Son güncelleme Mart 16, 2023 tarafından Şehirlerarası Kurye

Şehirler arası kurye olarak, ürünlerin koli şirketleri aracılığıyla taşınmasında ambalajın öneminin altını çizmek istiyoruz.

Bu bölümü okumak 5 dakikadan daha az zaman kaybetmek anlamına gelecek ve kesinlikle koli taşımacılığını farklı bir şekilde görmenizi ve kolilerinizi daha iyi paketlemenizi sağlayacaktır.

Şehirler Arası Kurye PaketlemePin
Şehirler Arası Kurye Paketleme

Şehirlerarası Kurye Paketleme

Mal düzgün bir şekilde korunmazsa, nakliye sırasında hasar görebilir. Şehirler arası kurye paket yolculuk Kocaeli Şehirler Arası Kurye sırasında hasar görürse ve müşteriniz kötü durumda gelirse, hasara ve gecikmelere neden oluyoruz.

En iyi durumda, belki sadece size rahatsızlık ve zaman kaybı yaşatacaktır, ancak kesin olan şu ki, eğlenmeyeceksiniz. İletişim için mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Şehirler arası kurye şirketlerinin işleyişi ile ilgili olarak çoğu zaman Gaziantep Şehirler Arası Kurye apaçık göründüğü için dikkate alınmayan bazı detayları da hatırlatmak isteriz:

 1. Herhangi bir parsel acentesi, paketlere, havaalanlarında bagaj işlemlerini yapan şirketler tarafından yapılan muameleye benzer şekilde davranır.
 2. Şehirler arası kurye paketler ayırma bantlarından geçer, bazen önemli seviye farklılıkları olan rampalardan yüksek hızda düşer.
 3. Bazen gidecekleri yere yolculukları sırasında şehirler arası kurye paketler ters dönebilir, dönebilir, Şanlıurfa Şehirlerarası Kurye sıvı kaybedebilir vs…
 4. Bir kargo şirketi tarafından taşınan her şehirler arası kurye paket, varış noktasına ulaşana kadar 5 defadan fazla yüklenip boşaltılır yani elleçlenir.
 5. 40 kilodan fazla bir koli göndermeniz gerekiyorsa palet bazında koyunuz. Ağır veya Şanlıurfa Şehirlerarası Kurye çok hacimli şehirler arası kurye paketlerin tek kişi tarafından taşınması zordur.

Şehirlerarası Kurye Paket İpuçları

Ve bu birden fazla kez tekrarlanırsa, muhtemelen müşteriyi kaybedersiniz. Doğru ve profesyonel paketleme ile çoğu zaman şehirler arası kurye paketlerin içeriğinin zarar görmesinin önüne geçilebilirdi.

ilginizi çekebilir>  İstanbul Ankara Şehirler Arası Kurye

Bu nedenle, sorunları önleyecek yeterli bir şehirler arası kurye paketleme yapmanıza yardımcı Şanlıurfa Şehirlerarası Kurye olacak bazı ipuçlarını burada belirtmek istiyoruz:

 1. Göndermeniz gereken mallar için uygun boyutta kutular kullanın. Yarısı boş kutular açılıyor, fazla dolu olanlar patlıyor.
 2. Karton kutuların mükemmel durumda, tercihen yeni olduğunu kontrol edin, çünkü yeniden kullanılan kutular darbelere karşı koruma ve emme özelliklerini kaybeder.
 3. Sert, kaliteli, çift cidarlı, en az 5 milimetre kalınlığında, neme dayanıklı karton kutular kullanın.
 4. Kutuya koymadan önce her bir ürünü ayrı ayrı balonlu naylon veya benzeri bir şeyle sarın, böylece ürünün dış ambalajla temas etmesini önleyin.
 5. Kolilerdeki boş alanların doldurulmasını bitirirken 8 şeklinde olan ambalaj yongalarını tavsiye ederiz.
 6. Göndereceğiniz eşyalar darbeye karşı hassas ise kutunun içini, altını, üstünü ve her iki tarafını saran koruyucu malzeme koymanızı öneririz.
 7. Bu malzeme, kırılgan öğeler söz konusu olduğunda yumuşak, çok ağır nesneler göndermeniz durumunda ise sert olmalıdır.
 8. İçerik hassas olduğunda, doğru işlemeye yardımcı olması için kutunun dışına ilgili uyarı etiketini koymayı unutmayın: kırılabilir, cam içerir, vb…
 9. Ambalajın içeriği ağır ise ambalaj malzemesi daha da dikkatli ve sağlamlaştırılmalıdır. Lütfen diğer şehirler arası kurye paketlerle birlikte seyahat ettiğini ve istiflenebileceğini unutmayın.
 10. Ezilmemeleri için ağır eşyalar alta, hafif eşyalar üste gelmelidir.
 11. şehirler arası kurye paket içeriği darbeye karşı çok hassassa veya çok ağırsa iki kutu kullanıp iç içe koymak daha iyidir.
 12. Keskin köşeleri olan ürünleri gönderirken, kutuyu delmemeleri için bunların uygun şekilde korunması gerekir.
 13. Öğeler kutunun içine yerleştirildikten sonra, öğelerin birbirine değmemesi veya çarpmaması için minimum bir mesafe korunmalıdır. Şehirler arası kurye paket içinde boş yer olamaz ve mal hareket ettirilemez.
 14. Paketi kapatmak ve mühürlemek için en az 50 milimetre genişliğinde yapışkan bant kullanın ve şehirler arası kurye pakete iyice yapıştığından emin olun. Elinizde yoksa, Bursa Şehirlerarası Kurye alternatif olarak zımba teli veya fermuar kullanın.
 15. Ambalajı iyice kapatın ve gerekirse kutunun köşelerini ve yüzeyini conta ile güçlendirin.
 16. Şehirler arası kurye paketi, büyük harfler ve net bir el yazısı kullanarak gönderenin ve alıcının verileriyle tanımlayın.
 17. Her ikisinin de verilerini içeren tanımlama etiketleri kullanmak istiyorsanız, bunlar üste yerleştirilmelidir ve mümkünse bunları yapışkan bandın üzerine Bodrum Şehirler Arası Kurye veya şehirler arası kurye paketin köşelerine yerleştirmekten kaçının.
 18. Kutu yeniden kullanılıyorsa, mevcut nakliye etiketlerini çıkarın veya üzerini kapatın. Şehirler arası kurye paketin tesliminde kafa karışıklığına ve gecikmelere yol açabilirler.
 19. Şehirler arası kurye paketi kapatmak için dizelerin kullanılması asla önerilmez. Birbirlerine yapışırlar ve gereksiz etkilere neden olabilirler.
 20. Şehirler arası kurye paketleri asla bağlı veya birlikte göndermeyin. Sıkışıp İzmir Şehirlerarası Kurye kaybolmaları onlar için kolaydır.
ilginizi çekebilir>  İstanbul Ankara Şehirler Arası Kurye

Ve son olarak, eğer şehirler arası kurye paket yaklaşık bir metre yükseklikten içindekilere zarar vermeden düşürülemiyorsa, bir kargo şirketi tarafından taşınacak şekilde Adana Şehirlerarası Kurye şehirler arası kurye paketlenmemiş demektir.

Herhangi bir sorunuz varsa veya belirli bir öğeyi nasıl şehirler arası kurye paketleyeceğiniz konusunda bir öneriye ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, Konya Şehirlerarası Kurye size yardımcı olmaya çalışacağız

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir