Şehirlerarası Kargo

Otomobil parçaları ve laboratuvar numunelerinden mutfak dolapları ve inşaat malzemelerine kadar her şeyi teslim ediyoruz. Ayrıca özel rotalar, programlanmış duraklar ve rıhtım taramaları yürütüyoruz ve şirketiniz için eksiksiz bir dış kaynaklı teslimat çözümünü yönetebiliyoruz.

Şehirlerarası Kurye Çözümleri

15 yıllık bir geçmişe sahip olan aile şirketi, ekolojik, ekonomik ve sosyal çeşitli girişimleri hayata geçirerek, günümüzde sürdürülebilir ticaret açısından öncü olarak kabul edilmektedir.

Paketleme

Kurye endüstri standartlarını karşılayan profesyonel paketleme.

Depolama

Geniş ve ferah depolarımızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sigorta

Şehirlerarası kurye hizmetlerinin en iyi yanı, sevk edilmeniz gereken tüm mallar için ücretsiz sigorta sunmamızdır.

En Düşük Fiyat Garantisi

Müşterilerimizin güvenine değer veriyoruz, bu nedenle gümrük vergisini ve varış noktanıza teslimat maliyetini kapsayan en düşük nakliye maliyetini sunuyoruz.

Canlı Kurye GPS Takibi

Şehirler arası kurye ile gönderilerinizin nerede olduğunu her zaman bilirsiniz Web sitemizdeki kullanımı kolay gerçek zamanlı takip özelliğimiz, teslimatınızın nerede olduğunu günün her dakikasında takip etmenizi sağlar!

Özel Müşteri Hizmetleri

Sorunsuz işlemleri garanti eden sorunsuz bir sistemimiz var. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, son derece güvenilir, arkadaş canlısı ve son derece yetenekli, profesyonelce eğitilmiş destek ekibimize sahipsiniz. 

Şehirlerarası Acil Kargo

şehirlerarası Kurye Kargo teslimatı

Türkiye şehirlerini ve bölgelerini kapsayan teslimatlar genellikle daha karmaşık olabilir ve daha fazla hatanın meydana gelme potansiyeline sahip olabilir, bu nedenle güvenebileceğiniz bir şehirler arası kuryeye ihtiyacınız vardır. Şehirlerarası Kurye Hizmetimiz, her bireye, aileye ve işletmeye uygun geniş bir hizmet yelpazesi sağlayan zengin bir bilgi birikimine sahiptir. Alanımızda en iyisi olarak bilinmemizin nedenlerinden bazıları, yüksek öncelikli ve hızlı teslimat seçeneklerimiz, kırılabilir ürün politikamız, dakik ve kibar kuryelerimiz ve güvenli nakliye ve teslimat prosedürlerimizdir.

  • 15 yıllık tecrübe ve deneyim
  • Ücretsiz sigortalama
  • Ekonomik fiyat garantisi