Şehirlerarası Kurye Hakkımızda

Şehirlerarası Kurye Çözümlerimiz, her müşteriye adil ancak rekabetçi bir fiyatla kaliteli, müşteri dostu bir ulaşım hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

şehirlerarası moto kurye
Şehirlerarası Hızlı Kargo Teslimatı

Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Şehirler Arası Kurye Gönderileriniz hem sorumluluk hem de kargo için devlet standartlarını aşan seviyelerde sigortalanmıştır.

Şehirlerarası kurye hizmeti:

 1. Şehirlerarası kurye işi son yıllarda muazzam bir şekilde büyüdü ve yakın gelecekte pazarın önemli bir bölümünü ele geçirmesi bekleniyor.
 2. Şehirlerarası kurye sektörüne hizmet veren yılların deneyimiyle, bu sektörün inceliklerini ve karmaşıklıklarını ve onu çevreleyen gönderi ve şehirler arası kurye lojistik ihtiyacını anlıyoruz.
 3. Moto kurye lojistiği girişimimizde,
 4. Şehirlerarası kurye siparişlerinin müşterilere gönderilmesi veya bir envanterin bir satıcıya taşınması ile ilgileniyoruz.

Büyüklüğü arabadan traktöre kadar değişen, şirkete ait bir araç filosu işletiyoruz. Şehirlerarası Kurye Şirket içi tamircimiz ekipmanlarımızın bakımını yapar ve tesislerde eyalet ve federal filo teftişleri yapar.

Lisanslı ve Profesyonel Teslimat

Şehirlerarası Kurumsal Kurye

Şehirlerarası Kurye Personelimiz kibar, üniformalı ve bağlı olan profesyonellerdir. Şehirlerarası kurye müşteri hizmetleri temsilciniz, gönderi ihtiyaçlarınız için en iyi şehirlerarası kurye memnuniyetle bir fiyat teklifi oluşturabilir. Teslimat Kanıtı verebilir veya profesyonel rehberlik sağlayabilir.

Hindistan’ın herhangi bir yerinden Hindistan’ın herhangi bir yerine en iyi ekspres kurye hizmetlerini sunuyoruz. Bu hizmet kapsamında evrak ve kolileri bir yerden bir yere öngörülen süre içerisinde teslim ediyoruz.

 • Yıllık Raporlar,
 • Postayla Oylama,
 • Genel Kurul Bildirimleri,
 • Kredi Kartı Ekstreleri Dağıtımı,
 • Kredi/Banka Kartı/Politikalar,
 • Tüm Güvenli ve Güvenli Olmayan,
 • Yazdırma, Doldurma,
 • Tesviye,
 • Yapıştırma VB

Şehirler arası kurye İzmir pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış olarak, müşterilerimizin değerli belgelerinin ve mallarının zamanında ve verimli bir şekilde teslim edilmesi için günün her saati hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

Ekonomik Kurye Fiyatı

En ekonomik kurye fiyatı garantisi.

Tam Kapsama

Türkiye’nin tamamına hızlı kargo ve şehirlerarası kurye teslimatları.

Profesyonel Lojistik

Profesyonel ve donanımlı lojistik ağı.

Hakkımızda

15 Yıldır En Çok Tercih Edilen

Şehirler arası kurye çözümleri, 2005’den beri faaliyet gösteren, Türkiye dönemine ait gururlu bir işletmedir. Sahibi ve yöneticisi liderliğindeki profesyonel şehirler arası kurye ekibimiz, müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla birinci sınıf kurye hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.

98%

Memnuniyet Oranı

750

Kurye Personeli

120+

Donanımlı Araç

29+

Teknik Destek Ekibi

Şehirlerarası kurye müşterilerimize çok çeşitli Uluslararası ekspres Kurye Hizmetleri sunuyoruz. Değerli ve hassas malların öncelikli şehirlerarası teslimatını sağlıyoruz. FedEx, ARAMAX,UPS,DTDC,TNT ve DHL gibi dünyaca ünlü çok şehirlerarası kurye markalarının hizmetlerini vermekteyiz. Şehirler arası kurye müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak için bu moto kurye hizmetleri sunarken katı ve etik iş uygulamalarını ve yönergelerini izliyoruz.

Şehirler Arası Kurye
 • Şehirlerarası Karayolu Lojistiği: Şehirler arası kurye güvenilir bir karayolu filosuna sahiptir. Bursa şehirler arası kurye tüm ülkeye yayılmış ve karayolu lojistiğimiz, zamanında teslimatlar kendini adamıştır.
 • Şehirlerarası Hava Lojistiği: Şehirler arası kurye, zamana duyarlı, sıcaklık kontrollü veya bozulabilir kargo hizmetleri sağlamayı amaçlayan hava ağını genişletti. Şehirler arası kurye müşterilerimizin kargolarını sıfır hasar, kayıp ve eksik ile teslim edilmesini sağlıyoruz.
 • Şehirlerarası Demiryolu Lojistiği: Antalya şehirler arası kurye, ağına daha fazla istasyonu dahil etmek için demiryolu hizmetlerini artırdı. Bu, kurye müşterilerimize ekonomik lojistik çözümler sağlama taahhüdümüzü yerine getiriyor.