Şehirler arası kurye hizmeti, sıkça sorulan sorular ve önde gelen kurye şirketlerinden biridir. 2005 yılında şehirlerarası kurye müşterilerine dünya standartlarında kurye hizmetleri ve Esenyurt kurye profesyonellik sunma misyonuyla kurulmuştur.

Şehirlerarası hızlı kurye tüm büyük şehirlerde kurulu ağlarla yerleşik Şehirler Arası Kurye İzmir dağıtım ittifakları, ortakları ile kurye hizmet vermektedir.


Şehirler Arası Kurye S.S.S
Şehirler Arası Kurye S.S.S

Şehirler Arası Kurye S.S.S

Şehirler arası kurye lojistik çözümlerimiz, kurye müşterilerin çevrimiçi perakende En İyi Şehirlerarası Kurye ortamında tekrar satın almaları için geri gelmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerarası kurye teslimat rezervasyonları için kurye ve nakliye lojistik hizmetimiz en çok tercih edilen şehirlerarası teslimatlar içindir.

Son şehirlerarası kurye teknolojiler kullanılarak son derece deneyimli yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

 • Kullanıma hazır API entegrasyonu,
 • Gerçek zamanlı güncelleme için uygulama tabanlı hizmet,
 • Yaşlanma ve durum hakkında otomatik raporlar,
 • Depo operasyonları otomatikleştirildi,
 • Kolay Yerleştirme,
 • Kusursuz Teknoloji Entegrasyonu,
 • Çok Noktalı Toplama.

Yerel şehirlerarası ofislerimiz ve kurye iş ortaklarımız ve ortaklarımızla birlikte 150’den Antalya Şehirlerarası Kurye fazla bölgelere ulaşmamızı sağlıyor. Kendini işine adamış ve şehirler arası Arnavutköy kurye bireylerden oluşan genç profesyonel ekibimiz, rahat bir yaklaşıma karşı acil bir zihniyete sahip olmamız açısından bize avantaj sağlıyor.

Şehirlerarası acil kargo teslimatları için kapıdan kapıya güvenli ve uygun maliyetli Bursa Şehirler Arası Kurye çözümleri sunuyoruz. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Şehirler Arası Kurye: Bilmeniz Gerekenler


Şehirlerarası kurye teslimatlarına gittiğinizde teslimat rezervasyonu yapmak için şehirlerarası kurye hesabınıza kredi yüklemeniz yeterlidir. Her yükleme paketi, farklı cazip oranlar ve avantajlarla gelir.

Şehirler arası kurye fiyatı ve teslimatın maliyeti, boyutuna, ağırlığına, varış noktasına ve kurye ücretine bağlı olacaktır. En çok teslim edilen paketlerimizin çoğunun maliyeti ekonomik şehirlerarası araçlı kurye fiyatları arasındadır.

Zamandan tasarruf etmek ve çok daha düşük şehirler arası kurye teslimat ücretinden yararlanmak için ”Şehirlerarası kurye kredisini” kullanarak ödeme yapmak en iyisidir. Aksi takdirde, her bir sipariş için normal oranda “Anında Ödeme” kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Tek bir şehirlerarası kurye siparişin de ödeme yöntemlerinden yalnızca birini seçebilirsiniz.

Şehirlerarası kurye promosyon süresi sona erdikten sonra hesabınız normal ücrete döndürülecektir. Ancak, yeniden yükleme yaparak şehirler arası kurye hesabınızı yeni bir promosyon oranıyla yenileyebilirsiniz.

Örneğin: 1 Ocak’ta, 6 aylık terfi oranı sağlayan bir şehirlerarası kurye kredi yüklemesi yaptınız. 30 Haziran’dan sonra hesabınız normal orana geri dönecektir. Kalan krediniz varsa ve 1 Temmuz’da tekrar şehirlerarası yüklemesi yaparsanız, kalan bakiyeyle birlikte yeni bir şehirlerarası araç promosyon oranından yararlanabileceksiniz.

Şehirlerarası kurye kredisi, en son yükleme tarihinden itibaren (1) yıl süreyle geçerlidir. Herhangi bir pakete yükleme yaparak tüm kredi bakiyenizin geçerliliğini en son yükleme tarihinizden itibaren 1 yıl daha uzatabilirsiniz. Şehirlerarası moto kurye krediniz sona ermeden önce bir hatırlatma e-postası alacaksınız. Kredi bakiyenizi burada görmek için oturum açın .

Şehirlerarası Kurye, tarafından sunulan ve kurye müşterilerin bir bölgesel başkentten başka bir bölgesel başkente paket gönderip almasına olanak tanıyan bir hizmettir, 16 bölgesel başkentte ofisimiz bulunmaktadır.

Şehirlerarası kurye takip hizmetleri, paket gönderildikten sonra takip numarası (sevkiyat numarası) kullanılarak gönderi takip edilebilir.

 • Aşağıdaki şehirler arası kurye gönderiyi takip et tıklayın,
 • Kısa mesajla alınan veya şehirlerarası moto kurye temsilcimiz tarafından verilen ”Takip Numarası” girin,
 • Şehirlerarası teslimat gönderinizi takip etmek için arama simgesine tıklayın.
 • Şehirlerarası moto kurye sevkiyat numarasının kaybolması durumunda panik yapmayın,
 • Müşteri şehirlerarası kurye hizmetlerimizi arayın, bu sayede size yardımcı olabiliriz.

Şehirler arası kurye en iyi kurye firması, İstanbul ve Türkiye genelindeki 81’tan fazla şehirlerarası kurye ofisinden oluşan güvenilir kurye lojistik ağlarına sahiptir.

Şehirlerarası kurye Türkiye içinde eksiksiz bir paket alma, şehirlerarasi acil kargo, nakliye hizmetleri yelpazesi sunan bir teslimat hizmetidir. Şehirlerarası kurye teknolojileri, tüm paketlerin veya gönderilerin daha hızlı, izlenebilir ve güvenilir şehirlerarası kargo hizmeti ve yönetimi için iş operasyonlarını destekliyor.

Şehirlerarası kurye iş başvuru arayan firmalar. Şehirlerarası kurye iş ilanları, kurye teslimat ve lojistik endüstrisindeki tüm ekip üyelerine kendi uzmanlık alanlarında ek beceri kazandırmayı garanti eden bir ağımız var.

 • ŞEHİRLERARASI KURYE GÖREVİMİZ Tüm şehirlerarası kurye üyelerimize değer katmak, iş bütünlüğü, sorumluluk ve güvenilirlik ruhunu beslemek ve aşılamak.
 • ŞEHİRLERARASI ACİL KARGO: Gerçek etki, hayatları iyileştirmek ve ağımıza her sektörde faydalı olabilecek bir deneyim kazandırmaktır.
 • ŞEHİRLERARASI KURYE ŞİRKET KÜLLTÜRÜ: Şehirler arası kurye ekipleri, iş teslimi ve ekip eylemi konusunda yetenekli, özverili, yenilikçi ve güvenilirdir.

Şehirler Arası Kurye iş ilan

Şehirlerarası kurye iş ilanı en büyük ve en saygın kurye şirketlerinden bazılarına tarafsız kurye iş ilanları hizmetleri sunmaktadır. Şehirlerarası kurye iş ilan hizmetlerimiz, sürekli iletişimimiz, Türkiye çapında kapsama şehirlerarası kurye alanımız, tüm bölgeye kurye teslimatı sunuyor.

Şehirlerarası kurye müşteri hizmetlerine olan bağlılığımız, şehirler arası kurye fiyatlandırmamız ve 24 saat yeteneklerimiz bizi rekabetten ayırıyor.

 • Şehirlerarası kurye hizmetiyle en iyi kurye iş ilanları,
 • Türkiye de ki şehirlerarası ulaşım endüstrisi ana sağlayıcı,
 • Şehirlerarası kurye hizmeti, tüm büyük havayolları,
 • Şehirlerarası Ekspres kurye,
 • Dünya çapındaki şehirlerarası acil kargo ağları,
 • Şehirlerarası havayolları,
 • Nakliye sistemleri ve şehirlerarası kurye lojistik tedarikçileri ortaklıklar.

Siz önemli ve değerli müşterimiz için ayrıcalıklı fiyatlandırma ve üstün hizmet sunabilecek durumdayız. Bizim için her gün yeni bir gün ve her yerde müşterilerimizi memnun etmek için gerçekten çok çalışıyoruz. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61